Miloš Řehák

Miloš Řehák

Miloš Řehák je specialistou na hole-in-one. Ne jednou, ani ne dvakrát, ale rovnou třikrát zažil ten pocit neskutečného štěstí. A to hraje golf jen několik let. Naposled to bylo 27. června na Dobrouči na „Macochové“ jamce č.9. Na turnaji dvoji poslal svojí sandwedgí míček rovnou do jamky. Trochu závidíme, ale tyto úspěchy Milošovi zároveň i ze srdce přejeme a gratulujeme. Inu, šťastný to muž...
dr
Laura Gianquintieri

Laura Gianquintieri je sedmou hráčkou v historii Dětské Tour Severovýchod, které se povedlo zahrát "eso". Stalo se to 15.7.2020 na Malevilu. Na jamce číslo 10 se v její skórekartě blyští krásná jednička. Pitching wedge v jejích rukou na týčku byla jedinou holí, kterou na desítce potřebovala vzít do ruky.
Miloš Řehák

Miloš Řehák

Vloni eso, letos eso. To se opravdu jen tak nevidí. Miloš Řehák zahrál hole-in-one na VB TECAM GOLF TOUR na Hrádku. Minule to bylo na šesté jamce, tentokrát se mu to podařilo sice na kratší, ale technicky velice náročné dvojce.
Evelína Barvířová

Evelína složila letos v dubnu zkoušky na hendikep 54 a od té doby již zvládla odehrát 8 turnajů. A právě na svém osmém turnaji se jí podařilo zahrát hole in one, tedy jamku na jeden úder. Místem tohoto fantastického výkonu byl Hrádek, jamka číslo 2, turnaj Dětské Tour Severovýchod. Evelínka snížila svůj hendikep na 39 a patří jí velké gratulace!
Michal Pajda

Sedm let to trvalo, než došlo k historicky prvnímu hole-in-one na GCHK Tour. Tohoto úspěchu docílil Michal Pajda na hřišti v Lázních Bohdaneč na těžké jamce č. 12 přes vodu. Životní ránu zahrál železem č. 7.
Libuše Truhlářová

Díky Libuši Truhlářové se rozrůstá skupinka těch, kteří získali hole-in-one na turnaji na simulátoru. Dosud jsme v našem klubu zaznamenali jen jedno simulátorové eso. Teď už jsou dvě. Líbě se to povedlo na turnaji Mikuláš Golf Cup na hřišti Mauna Kea, a to na jamce číslo 15.
Miloš Řehák

Miloš Řehák

Na nejdelší tříparové jamce na Hrádku, která je dlouhá 188 metrů, zahrál hole-in-one Miloš Řehák. Bylo to na turnaji s velmi dlouhou tradicí - na Golf Hrádek Cupu. Díky této dokonalé ráně si Miloš výrazně pomohl v zisku stableford brutto bodů, které získal na jedné jamce hned 4. S celkovým součtem 20 bodů vyhrál svoji kategorii o 3 body.
Karel Nový

Karel Nový

Kája jezdí poctivě na Dětskou Tour Severovýchod a na turnaji v Harrachově se dočkal za svoji vytrvalost velké odměny. Na jamce číslo 8 zahrál eso. Zároveň vyhrál i svoji kategorii mladších žáků. Přesto, že pořadatel zadal výsledek na server nesprávně, podařilo se naštěstí tuto chybu opravit.
Lucie Harcubová

Hole-in-one v tu pravou chvíli zahrála nejlepší hráčka našeho Tréninkového centra mládeže Lucie Harcubová. Na Mistrovství ČR družstev dívek do 18 let na Zbraslavi ve čtvrtfinále proti Royal Golf Clubu Mariánské Lázně pomohla hole-in-one na 16. jamce do té doby velice vyrovnaný zápas převážit na stranu naší hráčky. I díky tomu naše družstvo postoupilo do dalšího kola a nakonec si odvezlo z mistrovství bronzové medaile.
Jana Kábrtová

Po delší době máme v klubu opět zahraný hole in one, a ne ledajaký. Zpráva přišla z Ypsilonky a jamku na jeden úder zahrála Jana Kábrtová při soutěži 1. ligy družstev žen v druhém kole 14. června 2015. Stalo se tak na jamce číslo 6, par 3 o délce 108 metrů. Míček byl Callaway (HX Diabolo), hůl PW Taylormade R7. Jana hrála obě kola výborně, první den 75 ran, druhý den 77 ran a vedle hole in one přidala i 3 birdie. Jedno birdie zahrála i v kole prvním. Svým výborným výkonem přispěla významně k p