Matěj Basler

Matěj Basler

Matěj Basler má za sebou naprosto mimořádný červenec. Během 31 dní odehrál 15 soutěžních kol na rány a propracoval se na svůj dosud nejnižší HCP 1.4. Objížděl turnaje Dětské Tour Severovýchod i Regionální Dětské Tour Západ. Matěj pomohl mužskému týmu GCHK udržet příslušnost v 1. lize, a to nejen při hře na rány, ale především bezchybnou hrou v jamkovém play-off. Byl také nejlepším hráčem našeho týmu chlapců do 18 let, který hrál kvalifikaci Mistrovství ČR družstev v Olomouci...
HCP 1,4
Petr Jedlička

Petr Jedlička

Hráčem června se stal dlouholetý seniorský reprezentant klubu Petr Jedlička, který v tomto měsíci dosáhl řady úspěchů. Díky 81 úderům vyhrál Perníkový turnaj GCHK Tour na Bohdanči a tento výkon dokázal zopakovat i v ligové soutěži hrané na Bohdanči o týden později. Nikdo v rámci týmu lepší skóre nepřinesl. V turnaji Severočeské regionální senior tour na Kunětické hoře Petr vybojoval druhé místo.
HCP 11,7
Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

První hráčkou měsíce v roce 2021 vyhlašujeme 14letou Kateřinu Horákovou. Členka našeho Tréninkového centra mládeže se nejprve představila na turnajích Národní Golfové Tour Mládeže, které se hrály ještě za přísných hygienických opatření pod výjimkami Ministerstva zdravotnictví. Po rozvolnění si odvezla bronzovou medaili z Dětské Tour Severovýchod na Grabštejně a poprvé v kariéře se vydala na Mezinárodní mistrovství ČR v jamkové hře, které se hrálo na plzeňské Dýšině.
HCP 5,9
Justýna Šafaříková

Justýna Šafaříková

Počtvrté za poslední čtyři roky získává ocenění hráčky měsíce Justýna Šafaříková. A to zcela poprávu. Justýnka neustává ve zlepšování, je významnou oporou ženského extraligového týmu a jako druhé hráčce v historii GCHK se jí povedlo dosáhnout plusového hendikepu. Stala se poprvé ve své soutěžní kariéře také mistryní klubu na rány. Na Bohdanči hrála nejlepší výsledek z celého soutěžního pole a díky i díky eaglu na páté jamce nebo birdie na obtížné 18. jamce neměla konkurenci.
HCP +1,4
Laura Gianquintieri

Laura Gianquintieri

Velmi povedený červenec má za sebou hráčka našeho tréninkového centra Laura Gianquintieri. Co turnaj, to zlepšení hendikepu. Nejprve na Kunětické hoře, pak dvakrát na Malevilu a koncem měsíce ve Svobodných Hamrech. Žádná lehká hřiště... A navíc, na Malevilu se Lauře povedlo zahrát hole-in-one. Na jamce číslo 10, která je sice krátká, ale s maličkým greenem a trestnými oblastmi všude okolo, vzala pitching wedge a poslala míček jednou ranou přímo do kalíšku. Skvělá práce!
HCP 18,5
Lucie Harcubová

Lucie Harcubová

Září bylo měsícem Lucky Harcubové. Vše začalo na Kunětické Hoře, kde se naší nejlepší hráčce skvěle dařilo na federačním "křížkovém" turnaji Czech Golf Amateur Tour. S třemi koly 70, 71 a 76 nenašla přemožitelku, vyhrála turnaj a vystoupala na třetí příčku žebříčku celé túry. O týden později Lucka vyhrála klubové mistrovství na rány v Lázních Bohdaneč. Titul získala díky 73 ranám, které neměly konkurenci nejen mezi ženami, ale ani mezi muži. Na konci měsíce se naše čerstvá klubová mistryně předs
HCP +2,8
Evelína Barvířová

Evelína Barvířová

Hráčko měsíce srpna vyhlašujeme teprve devítiletou Evelínu Barvířovou. Evelína složila letos v dubnu zkoušky na hendikep 54 a od té doby již zvládla odehrát 8 turnajů. A právě na svém osmém turnaji se jí podařilo zahrát hole in one, tedy jamku na jeden úder. Místem tohoto fantastického výkonu byl Hrádek, jamka číslo 2, turnaj Dětské Tour Severovýchod. Evelínka snížila svůj hendikep na 39 a patří jí velké gratulace!
HCP 39
Justýna Šafaříková

Justýna Šafaříková

Skvělým způsobem pokračuje golfová kariéra nejlepší žákyně našeho tréninkového centra mládeže Justýny Šafaříkové. Po pomalejším rozjezdu z počátku roku 2019 se Justýnce začalo výborně dařit.
HCP 2,1
Martin Votroubek

Martin Votroubek

Hráčem měsíce června vyhlašujeme Martina Votroubka, člena ligového A týmu GCHK. Martin byl individuálně nejlepším hráčem úvodního dvoukola 2. ligy v libereckém Machníně. I díky jeho příspěvku 72 a 68 ran se náš klub umístil na samotném čele průběžného hodnocení 2. ligy.
HCP 2,5
Michal Pajda

Michal Pajda

Po dlouhé době padl v GCHK Tour opět hole-in-one. Podařilo se to Michalu Pajdovi v Lázních Bohdaneč na těžké jamce číslo 12 přes vodu holí č.7. Po zásluze dostal zvláštní cenu lahvinku vína a golfové míčky. Zůstala mu jen milá povinnost pohostit na dalším turnaji GCHK Tour všechny spoluhráče "bednou" Bohemky.
HCP 21,3