Lucie Harcubová

Lucie Harcubová

Září bylo měsícem Lucky Harcubové. Vše začalo na Kunětické Hoře, kde se naší nejlepší hráčce skvěle dařilo na federačním "křížkovém" turnaji Czech Golf Amateur Tour. S třemi koly 70, 71 a 76 nenašla přemožitelku, vyhrála turnaj a vystoupala na třetí příčku žebříčku celé túry. O týden později Lucka vyhrála klubové mistrovství na rány v Lázních Bohdaneč. Titul získala díky 73 ranám, které neměly konkurenci nejen mezi ženami, ale ani mezi muži. Na konci měsíce se naše čerstvá klubová mistryně předs
HCP +2,8
Evelína Barvířová

Evelína Barvířová

Hráčko měsíce srpna vyhlašujeme teprve devítiletou Evelínu Barvířovou. Evelína složila letos v dubnu zkoušky na hendikep 54 a od té doby již zvládla odehrát 8 turnajů. A právě na svém osmém turnaji se jí podařilo zahrát hole in one, tedy jamku na jeden úder. Místem tohoto fantastického výkonu byl Hrádek, jamka číslo 2, turnaj Dětské Tour Severovýchod. Evelínka snížila svůj hendikep na 39 a patří jí velké gratulace!
HCP 39
Justýna Šafaříková

Justýna Šafaříková

Skvělým způsobem pokračuje golfová kariéra nejlepší žákyně našeho tréninkového centra mládeže Justýny Šafaříkové. Po pomalejším rozjezdu z počátku roku 2019 se Justýnce začalo výborně dařit.
HCP 2,1
Martin Votroubek

Martin Votroubek

Hráčem měsíce června vyhlašujeme Martina Votroubka, člena ligového A týmu GCHK. Martin byl individuálně nejlepším hráčem úvodního dvoukola 2. ligy v libereckém Machníně. I díky jeho příspěvku 72 a 68 ran se náš klub umístil na samotném čele průběžného hodnocení 2. ligy.
HCP 2,5
Michal Pajda

Michal Pajda

Po dlouhé době padl v GCHK Tour opět hole-in-one. Podařilo se to Michalu Pajdovi v Lázních Bohdaneč na těžké jamce číslo 12 přes vodu holí č.7. Po zásluze dostal zvláštní cenu lahvinku vína a golfové míčky. Zůstala mu jen milá povinnost pohostit na dalším turnaji GCHK Tour všechny spoluhráče "bednou" Bohemky.
HCP 21,3
Libuše Truhlářová

Libuše Truhlářová

Libuše Truhlářová zahrála na turnaji Mikuláš Golf Cup hole-in-one na hřišti Mauna Kea, a to na jamce číslo 15. Málokomu se podaří zahrát jamku na jeden úder na simulátoru, je to spíše výjimka. Navíc v obtížných podmínkách mikulášského turnaje, kde whisky teče proudem... Proto není o titulu hráče měsíce prosince pochyb :-)
HCP 23,3
Míla Synek

Míla Synek

Hráčem měsíce října byl vybrán Miloslav Synek. Kapitán mužského družstva GCHK nenašel přemožitele na jamkovém mistrovství klubu, které se hrálo 7. října na hřišti v Lázních Bohdaneč a navázal tak na svůj triumf v klubové jamkovce z roku 2016. Závěr turnajové sezóny si Míla ještě osladil snížením hendikepu na 7,0 na hřišti Albatross.
HCP 7,0
Petr Jedlička

Petr Jedlička

Petr Jedlička podával v září velice kvalitní a stabilní golfové výkony. Výborně reprezentoval klub na MČR seniorů na Kaskádě a skvělá byla i jeho hra na mistrovství klubu, kde v mužích vybojoval třetí místo. K tomu se stal i seniorským mistrem klubu.
HCP 11,3
Miloš Řehák

Miloš Řehák

Ne každý má Hole-in-one, a ne každému se to podaří za celý golfový čas. Proto každý, kdo ho má, tak je hráč, který může být šťastný. Člen GCHK Miloš Řehák už ho má, přestože golf hraje teprve několik let. Jak se to stalo?
HCP 19,8
Justýna Šafaříková

Justýna Šafaříková

Hráčkou měsíce července nemůže být nikdo jiný, než Justýnka Šafaříková. Naší mladé hráčce se dařilo na všech frontách. Stala se žákovskou mistryní ČR na Austerlitzu, vyhrála Národní Golfovou Tour Mládeže na Dýšině a vede celoroční žebříček, vyhrála dokonce i Mezinárodní žákovské mistrovství Rakouska, nemluvě o reprezentaci Golf Club Hradec Králové v Extralize žen.
HCP 4.2