Miloš Řehák

Ne každý má Hole-in-one, a ne každému se to podaří za celý golfový čas. Proto každý, kdo ho má, tak je hráč, který může být šťastný. Člen GCHK Miloš Řehák už ho má, přestože golf hraje teprve několik let. Jak se to stalo?
HCP 19,8
Justýna Šafaříková

Hráčkou měsíce července nemůže být nikdo jiný, než Justýnka Šafaříková. Naší mladé hráčce se dařilo na všech frontách. Stala se žákovskou mistryní ČR na Austerlitzu, vyhrála Národní Golfovou Tour Mládeže na Dýšině a vede celoroční žebříček, vyhrála dokonce i Mezinárodní žákovské mistrovství Rakouska, nemluvě o reprezentaci Golf Club Hradec Králové v Extralize žen.
HCP 4.2
Karel Nový

Karel Nový

Hráčem měsíce června je Kája Nový. Pravidelně jezdí na turnaje Dětské Tour Severovýchod. V Harrachově se mu podařilo dokonce zahrát kole-in-one na jamce č.8!!! Zároveň vyhrál i svoji kategorii mladších žáků. Přestože pořadatel zadal výsledek chybně, podařilo se vše opravit. Pohár však Kája dostal až doma ve společnosti svého trenéra a spoluhráčů. A pozor - byl to již jeho druhý hole-in-one.
HCP 33.3
Kristián Barvíř

Hráčem měsíce května se stal člen Tréninkového centra mládeže Kristián Barvíř. V květnu Kristián odehrál 8 turnajových kol a povedlo se mu dosáhnout magického „bodu zlomu“ – zlepšit hendikep pod 10. Mezi singlisty se Kristián rozkoukal velice rychle, neboť dostal od kapitána ligového týmu Míly Synka pozvánku na reprezentaci klubu v soutěžích dospělých. Jen tak dál!
HCP 9.6
Martin Kuťák

Martin Kuťák se na podzim stal mistrem klubu na rány i na jamky. Za tento mistrovský double mu právem náleží i titul Hráč měsíce.
HCP 4,0
Tým dorostenek GCHK

Lucie Harcubová, Dominika Burdová, Tereza Plachá a Kateřina Donátová vybojovaly stříbrné medaile na Mistrovství ČR družstev dívek do 18 let v Berouně.
HCP

Hráčkou měsíce července vyhlašujeme Justýnku Šafaříkovou. Hned zkraje prázdnin vybojovala skvělou bronzovou medaili na Mistrovství ČR mládeže na Kunětické hoře. Z Národní Golfové Tour Mládeže na Karštejně přivezla stříbrnou placku, čímž poposkočila na 4. místo celkového hodnocení túry. Justýna také s převahou vede žebříček Dětské Tour Severovýchod. Výrazným úspěchem naší hráčky bylo také druhé místo na Mezinárodním mistrovství Rakouska mladších žákyň. O mistrovský titul se prakticky v průběhu v
HCP 7.2
Donátová Kateřina

Někdy se stane nečekaná věc, a pokud to je v golfu, tak je to příjemné. To předvedla letos i Katka Donátová. Od mala trénovala golf. Ve 12 letech ji postihla jiná aktivita a s golfem skončila. Přišlo 15 let, vzor hrající matky a Katka opět zkusila hrát. Klub ji nominoval do druhého družstva kadetů a hrála 27.5.17 kvalifikaci Mistrovství ČR na Myštěvsi. Zahrála pěkných 90 ran a opět zlepšila HCP. To ji nakoplo a začala hrát turnaje DTSV. Z původního HP 23,8 se zlepšila na 14,9. Holt co se v mládí
HCP 14,9
Marek Slezák

Za leden se stává hráčem měsíce Marek Slezák – šestiletý elév. Marek se pravidelně účastní turnajů mládeže v nejnižší kategorii začátečníků na 24 jamek v Adventure golfu pod střechou. Vyhrál turnaj Novoroční a Pololetní, vždy s výsledkem 58 ran = 10 nad par hřiště. Jedno kolo tak hraje s výsledkem 5 nad par. Zařazuje se tím po bok starších i seniorských hráčů GCHK.
HCP BEZ
Pavel Eliáš

Pavel Eliáš

Prosinec je již skoupý na golfové turnaje. GCHK má výhodu, že pořádá Mikuláš Golf Cup. Za příznivého počasí hrálo 33 hráčů, všichni pěkně, venku i uvnitř. Ten, kdo nejvíce zaujal svojí hrou, byl Pavel Eliáš. Hrál pěkně nejen v turnaji, ale vydržel celý večer hrát na klavír příjemné melodie pro všechny přítomné.