Justýna Šafaříková

Rekordmankou v počtu obdržených titulů Hráč měsíce je Justýna Šafaříková. A to zcela po zásluze. Na začátku sezóny 2022 má Justýna formu jako řemen - vyhrála turnaj Národní golfové tour mládeže, dvakrát za sebou pokořila hranici 70 ran na ligovém turnaji, prošla cutem na profesionálním okruhu LETAS tour, probojovala se do čtvrtfinále na Mezinárodním mistrovství ČR na jamky, či byla naší nejlepší hráčkou v regionální kvalifikaci Poháru klubů. Sezóna je ještě dlouhá a věříme, že to během ní Justýn
HCP +1,0
Vladimír Rybář

Matador seniorského golfu Vláďa Rybář byl v říjnu k nezastavení. Na svém kontě má v tomto měsíci účast na deseti oficiálních turnajích na sedmi odlišných hřištích. Nejlepší výkony si připravil na Mistrovství klubu na jamky, které se hrálo tradičně na Bohdanči. I když podle hendikepu nepatřil k favoritům, ukázal svoji nezdolnou povahu a zarputilost, díky které nenašel přemožitele a stal se opět mistrem klubu. Gratulujeme a smekáme.
HCP 14,8

Velice úspěšné září má za sebou Justýna Šafaříková. Účastnila se čtyř turnajů, třikrát vyhrála a jednou skončila druhá. Slavila titul na Mistrovství klubu na rány na Bohdanči, vyhrála turnaj Dětské Tour Severovýchod v České Lípě (s finišem eagle-birdie na 16. a 17. jamce) a nenašla přemožitelku na Masters mládeže, což je výběrový finálový turnaj Národní Golfové Tour Mládeže. V celkovém pořadí této túry obsadila druhé místo a potvrdila, že ve své věkové kategorii patří do absolutní špičky.
HCP +0,5
Arnošt Martinec

Hráčem měsíce vyhlašujeme jednoho ze "služebně" nejstarších hráčů Golf Clubu Hradec Králové, a to Arnošta Martince. Arnošt neustává ve vysokém turnajovém tempu, neboť v srpnu odehrál devět golfových turnajů na šesti různých hřištích. Na turnaji ZDEKOPROSTO na Hrádku Arnošt ukázal neuvěřitelný výkon. Zahrál sedm birdie za kolo, dvě v první devítce a pět ve druhé, kterou obešel jeden úder pod par. Co do počtu birdie to bylo zcela jistě jedno z nejlepších kol na Hrádku všech dob.
HCP 12,1
Matěj Basler

Matěj Basler má za sebou naprosto mimořádný červenec. Během 31 dní odehrál 15 soutěžních kol na rány a propracoval se na svůj dosud nejnižší HCP 1.4. Objížděl turnaje Dětské Tour Severovýchod i Regionální Dětské Tour Západ. Matěj pomohl mužskému týmu GCHK udržet příslušnost v 1. lize, a to nejen při hře na rány, ale především bezchybnou hrou v jamkovém play-off. Byl také nejlepším hráčem našeho týmu chlapců do 18 let, který hrál kvalifikaci Mistrovství ČR družstev v Olomouci...
HCP 1,4
Petr Jedlička

Hráčem června se stal dlouholetý seniorský reprezentant klubu Petr Jedlička, který v tomto měsíci dosáhl řady úspěchů. Díky 81 úderům vyhrál Perníkový turnaj GCHK Tour na Bohdanči a tento výkon dokázal zopakovat i v ligové soutěži hrané na Bohdanči o týden později. Nikdo v rámci týmu lepší skóre nepřinesl. V turnaji Severočeské regionální senior tour na Kunětické hoře Petr vybojoval druhé místo.
HCP 11,7
Kateřina Horáková

První hráčkou měsíce v roce 2021 vyhlašujeme 14letou Kateřinu Horákovou. Členka našeho Tréninkového centra mládeže se nejprve představila na turnajích Národní Golfové Tour Mládeže, které se hrály ještě za přísných hygienických opatření pod výjimkami Ministerstva zdravotnictví. Po rozvolnění si odvezla bronzovou medaili z Dětské Tour Severovýchod na Grabštejně a poprvé v kariéře se vydala na Mezinárodní mistrovství ČR v jamkové hře, které se hrálo na plzeňské Dýšině.
HCP 5,9

Počtvrté za poslední čtyři roky získává ocenění hráčky měsíce Justýna Šafaříková. A to zcela poprávu. Justýnka neustává ve zlepšování, je významnou oporou ženského extraligového týmu a jako druhé hráčce v historii GCHK se jí povedlo dosáhnout plusového hendikepu. Stala se poprvé ve své soutěžní kariéře také mistryní klubu na rány. Na Bohdanči hrála nejlepší výsledek z celého soutěžního pole a díky i díky eaglu na páté jamce nebo birdie na obtížné 18. jamce neměla konkurenci.
HCP +1,4
Laura Gianquintieri

Velmi povedený červenec má za sebou hráčka našeho tréninkového centra Laura Gianquintieri. Co turnaj, to zlepšení hendikepu. Nejprve na Kunětické hoře, pak dvakrát na Malevilu a koncem měsíce ve Svobodných Hamrech. Žádná lehká hřiště... A navíc, na Malevilu se Lauře povedlo zahrát hole-in-one. Na jamce číslo 10, která je sice krátká, ale s maličkým greenem a trestnými oblastmi všude okolo, vzala pitching wedge a poslala míček jednou ranou přímo do kalíšku. Skvělá práce!
HCP 18,5
Lucie Harcubová

Září bylo měsícem Lucky Harcubové. Vše začalo na Kunětické Hoře, kde se naší nejlepší hráčce skvěle dařilo na federačním "křížkovém" turnaji Czech Golf Amateur Tour. S třemi koly 70, 71 a 76 nenašla přemožitelku, vyhrála turnaj a vystoupala na třetí příčku žebříčku celé túry. O týden později Lucka vyhrála klubové mistrovství na rány v Lázních Bohdaneč. Titul získala díky 73 ranám, které neměly konkurenci nejen mezi ženami, ale ani mezi muži. Na konci měsíce se naše čerstvá klubová mistryně předs