Libuše Truhlářová

Libuše Truhlářová

Libuše Truhlářová zahrála na turnaji Mikuláš Golf Cup hole-in-one na hřišti Mauna Kea, a to na jamce číslo 15. Málokomu se podaří zahrát jamku na jeden úder na simulátoru, je to spíše výjimka. Navíc v obtížných podmínkách mikulášského turnaje, kde whisky teče proudem... Proto není o titulu hráče měsíce prosince pochyb :-)
HCP 23,3
Míla Synek

Míla Synek

Hráčem měsíce října byl vybrán Miloslav Synek. Kapitán mužského družstva GCHK nenašel přemožitele na jamkovém mistrovství klubu, které se hrálo 7. října na hřišti v Lázních Bohdaneč a navázal tak na svůj triumf v klubové jamkovce z roku 2016. Závěr turnajové sezóny si Míla ještě osladil snížením hendikepu na 7,0 na hřišti Albatross.
HCP 7,0
Petr Jedlička

Petr Jedlička

Petr Jedlička podával v září velice kvalitní a stabilní golfové výkony. Výborně reprezentoval klub na MČR seniorů na Kaskádě a skvělá byla i jeho hra na mistrovství klubu, kde v mužích vybojoval třetí místo. K tomu se stal i seniorským mistrem klubu.
HCP 11,3
Miloš Řehák

Miloš Řehák

Ne každý má Hole-in-one, a ne každému se to podaří za celý golfový čas. Proto každý, kdo ho má, tak je hráč, který může být šťastný. Člen GCHK Miloš Řehák už ho má, přestože golf hraje teprve několik let. Jak se to stalo?
HCP 19,8
Justýna Šafaříková

Justýna Šafaříková

Hráčkou měsíce července nemůže být nikdo jiný, než Justýnka Šafaříková. Naší mladé hráčce se dařilo na všech frontách. Stala se žákovskou mistryní ČR na Austerlitzu, vyhrála Národní Golfovou Tour Mládeže na Dýšině a vede celoroční žebříček, vyhrála dokonce i Mezinárodní žákovské mistrovství Rakouska, nemluvě o reprezentaci Golf Club Hradec Králové v Extralize žen.
HCP 4.2
Karel Nový

Karel Nový

Hráčem měsíce června je Kája Nový. Pravidelně jezdí na turnaje Dětské Tour Severovýchod. V Harrachově se mu podařilo dokonce zahrát kole-in-one na jamce č.8!!! Zároveň vyhrál i svoji kategorii mladších žáků. Přestože pořadatel zadal výsledek chybně, podařilo se vše opravit. Pohár však Kája dostal až doma ve společnosti svého trenéra a spoluhráčů. A pozor - byl to již jeho druhý hole-in-one.
HCP 33.3
Kristián Barvíř

Kristián Barvíř

Hráčem měsíce května se stal člen Tréninkového centra mládeže Kristián Barvíř. V květnu Kristián odehrál 8 turnajových kol a povedlo se mu dosáhnout magického „bodu zlomu“ – zlepšit hendikep pod 10. Mezi singlisty se Kristián rozkoukal velice rychle, neboť dostal od kapitána ligového týmu Míly Synka pozvánku na reprezentaci klubu v soutěžích dospělých. Jen tak dál!
HCP 9.6
Martin Kuťák

Martin Kuťák

Martin Kuťák se na podzim stal mistrem klubu na rány i na jamky. Za tento mistrovský double mu právem náleží i titul Hráč měsíce.
HCP 4,0
Tým dorostenek GCHK

Tým dorostenek GCHK

Lucie Harcubová, Dominika Burdová, Tereza Plachá a Kateřina Donátová vybojovaly stříbrné medaile na Mistrovství ČR družstev dívek do 18 let v Berouně.
HCP
Justýna Šafaříková

Justýna Šafaříková

Hráčkou měsíce července vyhlašujeme Justýnku Šafaříkovou. Hned zkraje prázdnin vybojovala skvělou bronzovou medaili na Mistrovství ČR mládeže na Kunětické hoře. Z Národní Golfové Tour Mládeže na Karštejně přivezla stříbrnou placku, čímž poposkočila na 4. místo celkového hodnocení túry. Justýna také s převahou vede žebříček Dětské Tour Severovýchod. Výrazným úspěchem naší hráčky bylo také druhé místo na Mezinárodním mistrovství Rakouska mladších žákyň. O mistrovský titul se prakticky v průběhu v
HCP 7.2