Uskutečnil se od 7. do 9. října, provázelo ho sice chladnější počasí, ale proběhl v příjemné pohodě. Na sraz prvního hřiště Austerlitz dorazilo všech 16 přihlášených hráčů. Počasí bylo slunečné, a tak i hra byla příjemná. Večer ubytování ve vinařském domě Dominant v Rakvicích.

Druhý den Penati Slovensko, hřiště Regent course a opět příjemné počasí. Shodli jsme se, že toto hřiště patří k těm nejlepším, co známe. Jen někteří hráli jamku s parem 6, ostatní par 5. Výzvou byla ostrovní jamka číslo 18, která většinu z nás potrápila. Borovička po hře však smutnou náladu zahnala.

Na třetí den bylo hřiště Skalica, opět na Slovensku. Předpovědi však hlásily déšť, a tak jsme se dohodli sejít se na hřišti v 10 hod na kafe a uvidíme, kdo půjde hrát. Nakonec  hráli všichni, protože déšť ustal a další měl přijít až v 17 hodin. Foukal sice silný vítr, ale pršet začalo až v půl páté, kdy došel poslední flajt do klubovny na borovičku.

Parta byla dobrá, a tak domů odjížděli všichni spokojeni. Nejlepší hřiště bylo Penati Legend course, jak svojí kvalitou, tak hlavně tvarováním jamek. Po třech letech se nám podařilo hrát hřiště Skalica. Cenově bylo velmi příjemné, platilo se podle výše HCP, ale i kvalita jamek byla výborná,  včetně tvarování. Jedinou nevýhodu jsou poměrně dlouhé přechody mezi jamkami.

Program výletu se podařilo splnit na 100%, tedy přijeli všichni = 16 hráčů a hráli jsme všechna 3 hřiště. Golfové výkony byly různé, výborné i průměrné. Cílem nebylo překonat rekordy, ale užít si golf a zahrát si pro potěšení. Těšit se můžeme na další výlety za golfem, ale již v roce 2020.

dr