Podruhé v tomto ročníku GCHK Tour jsme zavítali na hřiště v Lázních Bohdaneč. Zatímco první návštěvu poznamenal déšť a chlad, tentokrát na soutěžící čekalo úplně jiné hřiště. Svěže zelené ferveje od samého rána vyhřívalo sluníčko, které díky mírnému větru nepálilo, a tak podmínky ke hře byly naprosto dokonalé.

S nástrahami hřiště si nejlépe poradil Roman Pecák, na jehož 79 úderů a 29 stableford brutto bodů neměl nikdo z dalších hráčů žádnou odpověď. František Řehounek opanoval díky 38 netto bodům kategorii B. Ještě o dva body více uhrál Slávek Meduna, který díky 40 bodům zvítězil v ketgorii C.

I když je před námi ještě sedm zastávek GCHK Tour, po třech odehraných turnajích už se začíná pomalu formovat žebříček. V první kategorii hrané na stableford brutto body dělí vyrovnané vedoucí trio složené z Radka Špryňara, Anny Starostové a Vládi Rybáře pouhé tři body, zatímco ve druhé kategorii lídr žebříčku Petr Stolín od svých nejbližších pronásledovatelů Josefa Fajfra a Nadi Kverkové odskočil výraznějším rozdílem. Na špici třetí soutěžní kategorie jsou se shodným bodovým součtem Martin Hyršal a Michaela Prudičová následovaní Pavlem Fučíkem.

Na další turnaj GCHK Tour 2016 jste zvání na neděli 5. června do golfového resortu v Myštěvsi.

daw