V neděli 24.5.2020 se odehrál  Sýrový turnaj na hřišti Bohdaneč a ještě ho provázely roušky a dezinfekce. O turnaj byl velký zájem a ve středu již byla naplněna kapacita turnaje 88 hráčů. Největší zájem byl v kategoriích A a B do HCP 18 a 36, vždy cca 40 hráčů. Třetí kategorie do HCP 54 je málo naplněná, ale je stále připravena pro začínající členy GCHK s klubovým hendikepem. Tak se nebojte přihlásit a zahrát si turnaj se známými hráči z klubu.

Počasí bylo přesně květnové a chladnější, dopoledne sluníčko, po obědě mírná,  půlhodinová dešťová přeháňka a ještě další ochlazení. Výkony byly dobré, a tak ceny „uzené sýry NIVA“ z Dolního Přímu si vítězové odnesli zaslouženě. V Kategorii A vyhrál Hlavatý Petr GCKUH s výsledkem 77 ran. V kategorii B zvítězil Viktor Fidler GCKUH 45 bodů (87 ran). V kategorii C zvítězil Kubant Petr GCPAR 48 bodů (120 ran).  

Hrálo se v jarním počasí, s dobrou pohodou, jak k turnajům GCHK Tour patří. Příští turnaj Perníkový je v neděli 7.6.2020 v Bohdanči. Zároveň je druhým turnajem ZÁMECKÉ TOUR, kde se hraje o putovní poháry pro vítěze v kategorii Muži a Ženy na rány.

dr