Trubičkový turnaj se odehrál v náhradním termínu 24. července na golfovém hřišti v Myštěvsi. Z původního květnového data bylo nutné turnaj kvůli covidovým omezením přesunout na červenec, což se podepsalo na nižší účasti soutěžících.

Jako obvykle uprostřed léta předpovědi varovaly před možnými bouřkami, ale turnaji se všechny bouřky vyhnuly a vše proběhlo v pohodě. V Kategorii A vyhrál Tomáš Rygl z Golf Clubu Pardubice s výsledkem 28 bodů. V kategorii B zvítězil Ondřej Marek z Queens Park Golf Clubu Myštěves díky 37 bodům.

Radost nám udělala členka Golf Clubu Hradec Králové Hana Roubalová, která s 28 body vyhrála kategorii C. A nezpomeňme doplnit také výborné druhé místo našeho člena Vladislava Brandejse v kategorii B. Více hráčů našeho klubu na stupně vítězů tentokrát nedosáhlo.