Člen našeho golfového klubu a lékař českých olympioniků Jarda Větvička dál drží tradici v zasílání pohledů z dějišť letních i zimních olympiád. Poprvé v roce 2006 nám poslal pohled z Turína a od té doby z každé další olympiády do klubu přichází Jardovy pozdravy.

Ten nejaktuálnější je z Tokia a děkujeme za něj! Letos byli na olympiádě i dva zástupci našeho sportu, a to Klára Spilková a Ondra Lieser. Čistě pro zajímavost přidáváme pár odkazů, kdy jsme měli tu čest se s budoucími olympioniky setkat.

Ondřej Lieser nechyběl při slavnostním otevření Adventure golfu Fomei v roce 2011. Tehdy jsme uspořádali zahajovací turnaj a Ondra se dostal až do finálového zápasu proti Radkovi Náměstkovi (článek, fotky).

Klára Spilková přijela jako maličká žačka v roce 2003 na jeden ze svých prvních turnajů na Hrádek. Turnaje mládeže se tehdy daly počítat pomalu na prstech rukou, ten náš už se ale konal šestým rokem. I když Klárka skončila ve své kategorii až na posledním 15. místě, ze všech účastníků tehdejšího turnaje to nakonec stejně dotáhla nejdál (článek, fotky).

daw