GCHK Tour se hraje od roku 2013, a tak letos proběhl již 9. ročník. Ten skončil  v neděli  19. září posledním Pivním turnajem na hřišti Lázně Bohdaneč za účasti 67 hráčů. Chladné podzimní počasí provázelo hráče celý den bez deště, a tak lze konstatovat, že soutěžní podmínky byly dobré. Na nejlepší hráče turnaje čekaly krabice s pivem.

Po skončení Pivního turnaje byli vyhlášeni i celkoví vítězové GCHK Tour 2021. Vedle pohárů pro vítěze získali hráči do 3. místa také golfové míčky a vouchery na osmnáctijamková hřiště v regionu, tentokrát všichni na hřiště Myštěves. Na absolutně nejlepšího hráče pak čekala cena věnovaná Štěpánkou Polachovou, a sice prodloužený víkend pro 5 osob v chatě na Seči.

Vítězové kategorií:

 Kategorie A

 Rygl Tomáš

 Golf Club Pardubice

 Kategorie B

 Zezulka David

 Golf Club Hradec Králové

 Kategorie C

 Škorpík František

 Golf Club Hradec Králové

Turnajů GCHK Tour 2021 se během sezóny zúčastnilo celkem 435 hráčů, z toho 165 z našeho golfového klubu. Turnaje plánované na počátek roku bylo nutno operativně odkládat z důvodu covidových obstrukcí. Věříme, že příští, jubilejní desátý ročník GCHK Tour, se odehraje již bez omezení, a že bude hojně navštěvován hráči všech výkonnostních kategorií.

dr