V podzimním termínu jsme vyrazili na Moravu, Slovensko a Rakousko. Kouzelná hřiště Slavkov, Penati a Poysdorf, k tomu tradiční radost z vína ve vinařském domě Dominant. V cizině sice již začínala omezení z důvodu covidu, ale náhradní program pouze na tuzemských hřištích naštěstí nedošlo.

Začínalo se ve Slavkově, hřišti nám již známém z dřívějších výletů. Velice příjemné bylo mimořádně krásné počasí. Ubytování večer bylo již s posezením u vína v Dominantu.

Druhý den jsme odjeli na Slovensko a hráli na hřišti Penati-Legend. Hřiště je kouzelné a bylo ve velmi dobrém stavu. K tomu nadále vynikající počasí, sluníčko, bez větru a rozvoz občerstvení pro hráče. Pro některé i nervy s poslední jamkou přes vodu s diváky na terase. Nutno připomenout i namraženou borovičku a výbornou „šošovica“ polévku. Večer společná večeře, ochutnávka vína a posezení.

Třetí den již radar ukazoval zhoršené počasí a přeháňky. Slabé povahy odjely do Čech na hřiště Kácov, kde mělo pršet až odpoledne. Druhá polovina hráčů však zůstala a hrála na hřišti v Poysdorfu. Pár přeháněk sice přišlo, ale hrát se dalo a obešli jsme celé hřiště poměrně v pohodě.

Odměnou nám bylo posezení po hře v místní restauraci. Nejdříve nám nekompromisně zkontrolovali „covidpasy“ a potom nabídli speciality z dýní. Polévka dýňová byla výborná a chuťově značka „Poysdorf“. Větší překvapení byla restovaná dýně s kozím sýrem, na závěr místní veltlín. Nutno dodat, že sestava hráčů byla různorodá a vyrazila s námi na výlet mimo dalších i Agněžka z přátelského GC Szczitna, kde jsme hráli na jaře. Vstřícné bylo i hřiště Poysdorf, kde drží tradici fee podle výše HCP, max však 36.

Všechny tři dny byla dobrá přátelská atmosféra. Dva dny provázelo výlet překrásné podzimní počasí s podzimním sluníčkem. Takže spokojenost.

dr