Od roku 2013 se hraje GCHK Tour, a tak letos proběhl již 10. ročník této soutěže. Ten skončil v neděli  18. září posledním Pivním turnajem na hřišti Lázně Bohdaneč za účasti 25 hráčů. Malá účast byla způsobena deštivým a chladným počasím, navíc s beznadějnou předpovědí. Skutečnost byla poněkud příznivější, sice chladno, ale jen dvě přeháňky. Loučení s celou GCHK Tour tak proběhlo v komorním prostředí.

Piva pro vítěze jednotlivých kategorií byla připravena a dobře vychlazena. I přes menší účast byly obsazeny všechny tři soutěžní kategorie, a tak pivní ceny byly všechny řádně předány vítězům. 

Na tomto turnaji byli vyhlášeni i celkoví vítězové celé GCHK Tour 2022. Vedle pohárů získali hráči na prvních třech místech i vouchery na 18jamková hřiště v regionu, tentokrát všichni na hřiště Myštěves.

Vítězové kategorie A, 1. Lexa Petr (GC Hradec Králové), 2. Koleš Michal (GKOSY), 3. Habr Zdeněk (GCPAR) 

Vítězové kategorie B, 1. Koleš Michal II (GKOSY), 2. Drbal Petr, 3. Zezulka David (oba GC Hradec Králové)

Vítězové kategorie C, 1. Chmelař Aleš, 2. Škorpík František, 3. Fučík Pavel (všichni GC Hradec Králové)

Oproti loňskému roku se turnajů zúčastnilo více hráčů, celkem 537 hráčů, z toho 212 z GC Hradec Králové. GCHK Tour a její turnaje sloužily hlavně k setkávání členů klubu a dávaly možnost v průběhu roku si zahrát sportovní turnaje ve společnosti svých známých.

dr