Justýně Šafaříkové se podařilo dosáhnout dalšího skvělého dlouhodobého výsledku. Stala se nejlepší hráčkou Národní Golfové Tour Mládeže 2022 kategorii dívek 15-16 let. Justýna tak navázala na své úspěchy z předešlých let a potvrzuje, že její sportovní růst jde nadále správným směrem.

NGTM měla letos na programu pět turnajů. Justýna sice odstartovala sezónu nevýrazným 17. místem v Berouně, dokázala pak ale vyhrát v České Lípě, na Ostravici byla třetí, na Mnichu skončila druhá a na finálovém Masters se umístila taktéž na druhé příčce. Takto vyrovnané celoroční výsledky žádná z Justýniných soupeřek nepředvedla, a tak v konečném pořadí celé NGTM naše mladá hráčka zaslouženě zvítězila.

Finálový turnaj byl přitom skutečným očistcem. Počasí všem připravilo nelehkou prověrku herní výkonnosti a odolnosti. V sobotu bylo relativně chladno, teploty dosahovaly maximálně 13° Celsia a foukal svěží vítr. V neděli byly podmínky o poznání těžší. Sice celý den nepršelo, ale vítr v nárazech dosahoval opravdu velké rychlosti.

Justýně patří velká gratulace a uznání za všechnu odvedenou tréninkovou práci!