Golfová sezóna  vstoupí v září do svého závěru, což vedle smutku přináší i vrcholné akce klubu. V září nás čeká nejdříve poslední turnaj GCHK TOUR - Pivní, a to v sobotu 9.9. v Lázních Bohdaneč. Budou rozdány nejen piva pro vítěze turnaje, ale budou vyhlášeni i CELKOVÍ VÍTĚZOVÉ Tour. Čekají na ně tradičně vouchery na hřiště Kunětická hora, Myštěves a Lázně Bohdaneč. Přijďte si zahrát a usilovat o vítězství. Zájem o turnaje byl doteď poměrně velký a tak věříme, že nejinak tomu bude i na samotném závěru túry.

Hned o týden později v neděli 17.9.2017 nás čeká MISTROVSTVÍ GCHK NA RÁNY. Mistrovství bude jednodenní a bude mít i kategorii Open, kde budou moci hrát i hráči z jiných klubů. Nebudou  chybět ani poháry pro seniorského a žákovského mistra klubu 2017. Hlavní poháry jsou však pro Mistra klubu v kategorii muži a ženy. Věcné ceny jsou připraveny pro  hráče i na dalších místech do 3. místa.

Uskuteční se i MISTROVSTVÍ GCHK NA JAMKY, které je naplánované na sobotu 7.10.2017 na hřišti Lázně Bohdaneč. Bude se hrát stejným modelem jako vloni, vše v jeden den. Předpokládá se maximálně 16 mužů a 8 žen. Kvalifikací pro účast a nasazení  je pořadí z mistrovství klubu na rány. Přihlášky je třeba zaslat Vláďovi Rybářovi na email rybar@kenox.cz. Základní kola se hrají na 9 jamek, finále na 18 jamek. Zveme k účasti všechny hráče GCHK, zejména ženy, neboť vloni ženy nehrály.

Propozice všech turnajů jsou vypsané na webu ČGF, kde je také možno se do turnajů přihlásit (mimo jamkovky).

dr