Na golfovém hřišti v Bohdanči se konalo o první říjnové sobotě jamkové mistrovství Golf Clubu Hradec Králové. Do pavouka se přihlásilo 16 hráčů, kteří byli nasazení na základě výsledků z předešlého mistrovství GCHK ve hře na rány.  Po základní části se pavouk rozdělil na dvě skupiny, přičemž každá skupina měla své finále.

Mistrem klubu se stal po nelítostném boji s Mílou Synkem Martin Kuťák. Martin tento hodně napínavý souboj ukončil ranou dne, když  na 17. jamce ze  190  m posadil míček 50 cm k tyčí do jasného birdie.  Třetí ve skupině A skončil Tomáš Vajcík, který porazil Petra Lexu.

Do finále skupiny B se probojovala dvojice Vladimír Wsól a Petr Jedlička, téměř supersenior. A Petr si dokázal s mladším soupeřem poradit, díky čemuž se stal vítězem druhé skupiny.

Golfový maraton trval od 8.00 do 18.00 a většina hráčů odehrála téměř 36 jamek. Jelikož se do soutěže zapojilo prakticky celé ligové mužské družstvo GCHK, byla konkurence veliká. Pro příští rok proto zvažuje ředitel turnaje rozdělení jamkovky na dvě kategorie, pro mladší hráče a pro seniory zvlášť. Každopádně jednodenní formát se osvědčil a bude se v něm pokračovat i nadále.