Od listopadu zahajuje provoz Indoor ve Fomei a od 30. 10. 2017 bude spuštěn i rezervační systém. V zimním období zde budou probíhat akce GCHK, na které vás tímto zveme. Věříme, že se zde budeme potkávat, a to i se začátečníky, pro které bude v turnajích "Přátel" vytvořen lehčí golf a hřiště, včetně pochopení ostatních hráčů.

Turnaje GCHK a PŘÁTEL FOMEI (5 turnajů)

Turnaje budou vždy v sobotu od 9 do 13 hod na pěti simulátorech , tedy pro 20 hráčů. V případě většího zájmu bude ještě odpolední kategorie pro další hráče, min.8 hráčů. Pozvání hráčů bude zajišťovat Zdenek Košťál.

Cílem turnajů není vítězství, ale zahrát si s přáteli v turnaji, i s přáteli různé výkonnosti, včetně začátečníků. Zároveň bude turnaj sloužit k setkání členů GCHK a všech přátel zimního golfu ve Fomei. Součástí turnaje bude občerstvení při hře (řízečky, mísy apod.). Každý účastník si odnese cenu, ať už za vítězství, nebo za účast.

Vklad hráčů do turnaje : 400 Kč (zahrnuje hru na simulátoru, občerstvení a ceny)

 Presidentské jamkovky (3 turnaje)

Sportovní turnaje družstev GCHK v jamkové hře, 2 družstva seniorů, 2 družstva mužů (po 6 hráčích), případně 2 družstva žen a mládeže (po 4 hráčích). Pro každé družstvo bude stanoven kapitán, který bude zajišťovat nominaci a účast hráčů. Na turnaj může navazovat trénink s trenérem.

Cílem turnajů je trénink jamkové hry pro ligové soutěže klubových družstev GCHK. V zápase se bude hrát : Foursome, Four-Ball (9 až 12 jamek čtyřhry), Single (dvouhra 18 jamek). Předpokládaný čas cca 7 hod, na 3 simulátorech, hrát se bude v sobotu a v neděli, jeden den senioři, jeden den muži. Na dni (so/ne)se musí dohodnout předem. Případné zápasy žen a mládeže se upřesní během prosince.

Vklad hráčů do turnaje : hráči GCHK 200 Kč, hráči cizí 300 Kč (zahrnuje jen vstupy a vybírá GCHK).

 Fomei Golf Tour (3 turnaje)

Sportovní turnaje jednotlivců na rány. Hrát se bude v sobotu, a v neděli v připravených startovních časech od 9 hod, nebo od 17 hod. Hráč se musí včas přihlásit na recepci, kde mu bude nabídnut startovní čas. Hřiště se bude losovat vždy v sobotu před hrou.

Cílem turnajů je sportovní golf na rány ve 2 kategoriích, HCP 0 až 15 (nebo 18), HCP 15,1 až 36. Hrát se bude bez vyrovnání= na brutto výsledek, tedy počet ran.

Vítězové: vyhlášen bude každý turnaj, vítězové získají věcné ceny (3 místa).ceny si vyzvednou na recepci

Vklad hráčů do turnaje: 200 Kč

 Turnaje dětí a mládeže (6 turnajů + Mistrovství ČR)

Sportovní turnaje jednotlivců na rány. Hrát se bude o školních prázdninách nebo v sobotu/neděli, od 9 hod do cca 14 hod, podle počtu přihlášených hráčů. Kategorie 3 podle výkonnosti, HCP 0 až 36 brutto i netto, HCP 37 až 54 brutto a pro nejmenší začátečníky 9 až 12 jamek HCP BEZ.

Cílem turnajů je sportovní soutěžení dětí. Vítězové získají medaile, všichni účastníci sladkosti

Vklad hráčů do turnaje : 200 Kč 18 jamek, 100 Kč 9 jamek (zahrnuje vstupy a ceny, vybírá GCHK).

 Benjamin FOMEI patování (6 + 4 turnaje)

Turnaje pro veřejnost a začínající děti v patování - Adventure golf pod střechou. 6 turnajů bude vždy při turnaji mládeže dopoledne od 10 do 11 hodin a 4 turnaje 1x měsíčně ve středu při tréninku dětí GCHK od 17 do 18 hod. Kategorie budou 2, děti s HCP a děti bez HCP (případně doprovod).

Cílem turnajů je nalákat veřejnost a začínající děti z kroužků k soutěžení v golfu. Vítězové získají medaile a sladkosti, případně poháry.

  1. A) Turnaje dopolední 6 turnajů

Vklad hráčů do turnaje : děti 50 Kč, doprovod dospělí 80 Kč (zahrnuje vstupy a ceny, vybírá GCHK).

  1. B) Turnaje odpolední středa (1x měsíčně)

Vklad hráčů do turnaje : jen cizí děti 50 Kč, doprovod dospělí 80 Kč (zahrnuje vstupy a ceny, vybírá GCHK), děti GCHK mají turnaj v rámci tréninku.

dr