Výlet GCHK za golfem a vínem 2019 byl úspěšný

Uskutečnil se od 7. do 9. října, provázelo ho sice chladnější počasí, ale proběhl v příjemné pohodě. Na sraz prvního hřiště Austerlitz dorazilo všech 16 přihlášených hráčů. Počasí bylo slunečné, a tak i hra byla příjemná. Večer ubytování ve vinařském domě Dominant v Rakvicích.

Golf Club Hradec Králové vyhrál Pohár klubů DTSV 2019

Pohár klubů DTSV je celoroční soutěž, do které se započítávají výsledky nejlepších hráčů a hráček dětské túry. Našemu Tréninkovému centru mládeže dorostla další generace a po šesti letech (a celkově po šesté) se opět můžeme radovat ze zisku této prestižní regionální mládežnické trofeje.

Extraliga se blíží do finále

Po čtyřech kolech golfové extraligy, které se odehrály na Telči a v Sokolově, patří našim hráčkám průběžné deváté místo. Za GCHK dosud nastoupily Lucie Harcubová, Barbora Gaislerová, Justýna Šafaříková, Berenika Kucrová a Barbora Kábrtová.

První golfové derby ovládly Pardubice

Hradec Králové versus Pardubice – to je v každém sportu utkání s velkým nábojem. Z poslední doby známe zejména hokejová derby, kde hradecký tým mívá většinou navrch. A tak proč nezkusit založit také tradici derby golfových...

Hráčka měsíce července: Justýna Šafaříková

Skvělým způsobem pokračuje golfová kariéra nejlepší žákyně našeho tréninkového centra mládeže Justýny Šafaříkové. Po pomalejším rozjezdu z počátku roku 2019 se Justýnce začalo výborně dařit.

Pomazánkový turnaj se odehrál ve Svobodných Hamrech

Je libo namazat nivovou, rybičkovou, vajíčkovou či sýrovou? A co křupavé škvarky, dáte si? Takhle asi vypadala zastávka po deváté jamce desátého turnaje GCHK Tour 2019. Každý ze šedesáti soutěžících mohl zakrojit krajíc (nebo dva) skvělého chleba, mezi dvěma devítkami se na chvíli zastavit a potěšit své chuťové i čichové smysly. Protože nejen golfem živ je hráč.

B tým GCHK odehrál 3. ligu

V uplynulých týdnech se na Malevilu a v Mladých Bukách hrála 3. liga, ve které nastupují nejen kluby, které nemají aktuální výkonnost na vyšší soutěž, ale mohou zde soutěžit i B týmy klubů jejichž “áčka” se účastní vyšší soutěže. A tak jsme letos krom druhé ligy vyslali tým GCHK i do ligy třetí.

Muži GCHK postupují do 1. ligy

Skvělá zpráva přišla z Bohdanče, kde o víkendu proběhlo finálové play-off 2. ligy. Náš tým měl ty nejvyšší ambice, které se po dramatickém průběhu soutěže podařilo naplnit! GCHK zvítězil v základní části na rány, a následně potvrdil v play-off roli favorita.

Nejmladší hráči GCHK pojedou na Czech Masters

Turnaj European Tour D+D Real Czech Masters už pomalu ťuká na dveře. Vrcholná akce sezóny začne na Albatross Golf Resortu již 15. srpna. A náš klub bude mít své juniorské zástupce v doprovodném programu.