Tituly mistrů pro Semeráda a Šafaříkovou

Sedmnácté mistrovství GCHK na simulátorech na rány se uskutečnilo v indooru Fomei v neděli 2. února. Stejně jako vloni o mistrovi v mužské kategorii rozhodla až rozehrávka. Navíc k umístění na bedně ve všech kategoriích muselo být zahráno maximálně 80 ran. Letos se hrálo poprvé na simulátorech E6, což bylo o něco těžší. Do pořadí v kategorii mužů výrazně zasáhli senioři. V žádné kategorii loňský mistr svůj titul neobhájil, a tak pro rok 2020 jsou všechna jména mistrů klubu nová.

Pozvánka na mistrovství klubu na simulátorech

Již sedmnáctý ročník Mistrovství GCHK ve hře na simulátorech se uskuteční v neděli 2. února 2020. Startovat se bude po skupinách, a to od 9, 12 a 15 hodin. Čas startu si zvolí každý sám dle osobní možností. Přihlašovací listina je k dispozici na recepci v Indooru Fomei.

Turnajový golf nezná zimní spánek

Přestože počasí je podzimní až zimní, hrajeme golf jakoby se nechumelilo. V Centru zábavy a sportu Fomei jsou golfové turnaje v plném proudu již od loňského listopadu.

MIKULÁŠ GOLF CUP – již 23.ročník

Letošní ročník tradičního turnaje byl připraven méně náročný po fyzické stránce, přesto plný sportovních disciplín, ale s dostatkem času pro společenské setkání. Celá soutěž se skládala ze čtyř disciplín, 12 jamek na simulátoru hřiště Mauna Kea, 18 jamek Adventure golf venku a 2x 12 jamek Adventure golfu pod střechou, s celkovým parem 132.

Pohár regionů na Čeladné

Mistrovství regionů seniorů se konalo ve dnech 22.-23. října. Za východočeský region, který skončil na čtvrtém místě ze šesti účastníků, se z našeho klubu účastnilo pět hráčů. Vzhledem k tomu, že tým každého regionu čítal 10 hráčů, tvořili jsme plnou polovinou regionální reprezentace.

Mistry jamkovky jsou Votroubek a Solich

Jamkové mistrovství klubu má svůj termín na počátku října. Navazuje na mistrovství klubu na rány, jehož výsledky slouží k nasazování do pavouka. Tento systém se v posledních letech celkem osvědčil, a tak se podle něj hrálo i letos.

Výlet GCHK za golfem a vínem 2019 byl úspěšný

Uskutečnil se od 7. do 9. října, provázelo ho sice chladnější počasí, ale proběhl v příjemné pohodě. Na sraz prvního hřiště Austerlitz dorazilo všech 16 přihlášených hráčů. Počasí bylo slunečné, a tak i hra byla příjemná. Večer ubytování ve vinařském domě Dominant v Rakvicích.

Golf Club Hradec Králové vyhrál Pohár klubů DTSV 2019

Pohár klubů DTSV je celoroční soutěž, do které se započítávají výsledky nejlepších hráčů a hráček dětské túry. Našemu Tréninkovému centru mládeže dorostla další generace a po šesti letech (a celkově po šesté) se opět můžeme radovat ze zisku této prestižní regionální mládežnické trofeje.