Hole-in-one na GCHK Tour

V neděli 12. května se odehrál Zámecký turnaj netradičně na hřišti v Bohdanči. Tentokrát byl Zámecký turnaj jen pro silné charaktery, tedy hráče, kteří nepodlehli katastrofickým předpovědím špatného počasí. Hráč GCHK Tour musí mít víru, naději a lásku, a vědět, že květnové počasí je vrtkavé stejně jako láska. Ti, kteří se silným charakterem na turnaj dorazili, rozhodně nelitovali.

Výroční schůze GCHK

Výroční členská schůze Golf Clubu Hradec Králové se uskutečnila v tradičním termínu 22.3.2019. Schválila zprávu o činnosti klubu a zprávu o hospodaření za rok 2018, dále rozpočet na rok 2019 a plány činnosti na rok 2019. Vedle zhodnocení klubové činnosti byly hodnoceny i úspěchy ve sportovních soutěžích.

Město ocenilo nejlepší mladé sportovce

Město Hradec Králové pravidelně vyhlašuje a odměňuje nejlepší juniorské sportovce napříč všemi druhy sportů, které se v našem městě provozují. Letos bylo oceněno 14 nejlepších jednotlivců a čtyři sportovní kolektivy. Za skvělé golfové úspěchy v roce 2018 byla Nadějí královéhradeckého sportu vyhlášena i členka tréninkového centra GCHK Justýna Šafaříková.

Mistrovství ČR mládeže na simulátorech

V Hradci Králové v Indoor Golf Centru Fomei se v neděli 10.3.2019 uskutečnilo 18.Mistrovství České republiky mládeže na FSG golfových simulátorech. Na závěr zimní halové sezóny přijelo soutěžit 24 hráčů z 6 klubů z celé České republiky. Pořadatelem mistrovství byl Golf Club Hradec Králové.

O mistrovi klubu rozhodla až 5. jamka play-off

XVI. Mistrovství GCHK na golfových simulátorech na rány se uskutečnilo v Indoor Fomei v neděli 3. února. Na vítěze v kategorii mužů jsme ovšem museli počkat až do čtvrtka 7. února, kdy se uskutečnila rozehrávka o mistrovský titul.

Stříbro z národního mistrovství

Tradičním prvním národním mistrovstvím v golfové sezóně je lednový šampionát jednotlivců ve hře na simulátorech. Letos se konal již 25. ročník tohoto turnaje, a to ve dnech 19.-20. ledna v pražském Erpetu a Čechii.

MIKULÁŠ GOLF CUP – již 22. ročník

Tradice mikulášského turnaje zůstala i v tomto roce nepřerušena. V noci před turnajem trochu nachumelilo a přimrzlo, a tak letošní ročník byl po pěti letech opět bílý.

Životní sezóna Justýny Šafaříkové

Rok 2018 byl rokem s velkým „R“ Justýnky Šafaříkové, která zúročila svůj pilný trénink a dosáhla největších úspěchů na své dosavadní sportovní dráze. Letos neměla v kategorii dívek do 12 let v České republice konkurenci.

Konec dobrý, všechno dobré

Seniorům Golf Clubu Hradec Králové se v letošním roce na poli sportovního golfu České seniorské golfové asociace příliš nedařilo, ale na posledním turnaji sezóny se přeci jen vyjasnilo. Ve dnech 16. a 17. října se na golfovém hřišti v Plzni-Dýšině hrál Pohár regionů 2018.