GCHK Tour 2023 skončila Pivním turnajem

Jedenáctý ročník GCHK Tour je minulostí. V neděli 17. září se odehrál poslední Pivní turnaj na hřišti Lázně Bohdaneč za účasti 53 hráčů. Podzimní počasí bylo slunečné a nebývale teplé. Hrálo se v pohodě, a tak byly zahrány i pěkné výsledky. Na vítěze pak čekaly krabice s pivem.

Mužský tým obsadil 11. místo v 1. lize

Ligové soutěže pro rok 2023 jsou dohrány. Po úspěšném obhájení extraligové příslušnosti naším ženským družstvem jsme napjatě sledovali také výkony mužského týmu bojujícího v Play-Out 1. ligy na jihu Moravy v Austerlitzu.

Ženy GCHK vyhrály Play-Out Extraligy

Ženský tým Golf Clubu Hradec Králové nebude ani v příštím roce chybět v nejvyšší národní týmové soutěži. V základní fázi letošní Extraligy naše hráčky obsadily 10. místo, které poté v jamkovém Play-out ještě o jednu příčku vylepšily.

Na vrších se hrál další turnaj GCHK Tour

Prázdninový čas nastal, a to je doba, kdy se vydáváme za klobáskami na golfové hřiště Na vrších. Klobásový turnaj proběhl za krásného počasí a s dobrou účastí 40 hráčů ve všech kategoriích. Počasí typicky letní, vedle slunce i mraky na obloze a poměrně silný vítr. Hráči si tak zkusili hrát golf jako ve Skotsku. Odpoledne již převažovalo sluníčko a pěkných 25 stupňů.

GCHK Tour běží podle plánu

Jarní počasí přeje golfu. Je teplo a slunečno, ale není ani nouze o vodu, takže hřiště jsou svěže zelená a tráva roste jako o závod. A jako o závod se i hraje. Máme za sebou již čtyři turnaje GCHK Tour na třech různých hřištích v našem regionu.

Old England Cup na Hrádku

Turnaj Old England Cup se uskutečnil v neděli 8. května za účasti 40 hráčů, jako druhý v pořadí GCHK Tour 2023. Navíc je to první turnaj Zámecké tour, která pokračuje 14. května na Myštěvsi.

Vlhké zahájení nové golfové sezóny

Vajíčkovým turnajem na Bohdanči odstartovala venkovní turnajová sezóna 2023. Předpověď počasí byla jako obvykle pro tento brzký jarní termín pesimistická, ale o to příjemnější bylo zjištění, že realita předčila očekávání. A jak řekl jeden z účastníků turnaje - kdybych se pokaždé řídil podle předpovědi, tak na polovinu golfu nejedu.

GCHK TOUR 2023 startuje již příští týden Vajíčkovým turnajem

Po nekonečné zimě opět začínají pomalu rozkvétat stromy a země je čím dál zelenější. A to znamená jediné - konečně můžeme zase hrát golf VENKU. Na prahu jedenáctého ročníku stojí naše GCHK Tour, jejíž první odpal v kalendářním roce 2023 se odehraje v neděli 16. května na hřišti Lázně Bohdaneč.

Změna data výroční členské schůze GCHK

Vážené golfistky a golfisté, zveme Vás srdečně na výroční členskou schůzi GCHK z.s. na rok 2023. Uskuteční se v pátek 14. dubna 2023 od 18 hodin v prostorách Fomei, Honkova 555, Hradec Králové.