Turnajem MASTERS na Kunětické hoře skončila v sobotu 30. září Dětská Tour Severovýchod. Ve 21 turnajích DTSV se představilo i 14 mladých hráčů a hráček z našeho klubu, v převážné většině (celkem 8) v kategorii nejstarších dorostenců a studentů od 17 do 26 let. Po dvou zástupcích jsme pak měli v každé další věkové kategorii (mladší žáci, starší žáci a kadeti).

Nejúspěšnějším královéhradeckým hráčem byl Marek Slezák, který s velkým náskokem vyhrál kategori staršího žactva 13-14 let. Třetí místo v mladších žácích a žákyních do 12 let vybojoval skvělými výkony v závěru tour Štěpán Šafařík. Bodový příspěvek do Poháru klubů zajistila Hradci Králové také kadetka Karolína Synková, která obsadila ve své kategorii 15-16 let čtvrtou příčku.

V konečném pohárové hodnocením tak Golf Club Hradec Králové patří třetí místo za Golf Clubem Kunětické Hora a vítězným Park Golf Clubem Hradec Králové.