Vynikající zpráva přišla z pražské Čechie. Justýna Šafaříková vybojovala zlato, k tomu navíc Anna Šolcová získala bronz a Kateřina Horáková obsadila čtvrtou příčku. To je skvělé zahájení sezóny 2020!

Mistrovství se hrálo v osvědčeném formátu - první kolo v regionech po celé ČR, finále pak pro nejlepší hráče a hráčky v Praze. Po úvodním kole vedla Justýna startovné pole žen díky 71 úderům s náskokem jedné rány před Andreou Jeřábkovou. Ve druhém kole naše hráčka svůj náskok navýšila o další dva údery a s celkovým skóre 145 ran získala podruhé v kariéře titul simulátorové mistryně republiky.

Skvěle hrály i další hráčky GCHK, které v Čechii útočily ze zadních pozic na medaile. Anna Šolcová vystoupala na třetí příčku díky vyrovnaným výkonům 78 a 80 ran. Kateřina Horáková se posunula ze šestého na čtvrté místo díky 79 a 82 úderům.

V kategorii mužů jsme měli dva zástupce - Bohumila Holubce a Kristiána Barvíře. Lépe se dařilo prvně jmenovanému, zkušenému seniorskému reprezentantovi. První kolo za 77 ran bylo slibné, druhé za 84 znamenalo lehký ústup ve výsledkové listině a konečné 14. místo pro Holubce. Barvířových 89 a 82 ran stačilo na 19. příčku.

dr