Druhý zimní mládežnický turnaj se uskutečnil v neděli 15. ledna dopoledne ve Fomei. Na simulátorech se hrálo hřiště Barton Creek Fazio, a to ve dvou výkonnostních kategoriích.

V kategorii A HCP 0-36 vyhrál Marek Slezák, kterému se zadařilo zahrát vynikajících 77 ran, čímž ve své kategorii zvítězil o plných 11 úderů.

V kategorii B HCP 37-54 vyhrál Pavel Nový, také s výborným výsledkem, neboť pokořil magickou stovku. 99 ran je pro hráče se zelenou kartou opravdu dobrý výsledek.

S turnajem na simulátorech byla spojena i kategorie Patování pro začínající děti a veřejnost. Potěšující byla účast 9 dětí,
které soutěžily ve dvou kolech celkem 24 jamek s parem 48 ran. Děti včetně rodičů si soutěž užily a padaly i pěkné výkony. Vítěz Eliáš Rybín zahrál 51 ran, tedy 3 nad par. Hodně dětem se podařilo zahrát i "Eso", tedy jamku na jednu ránu. Všechny děti dostaly čokoládovou medaili a vítězové kovové bronz, stříbro a zlato, takže radost měli všichni.

Příští turnaj mládeže je o pololetních prázdninách v pátek 3. února 2023. Zveme všechny děti a vnoučata golfistů z Hradecka a okolí.