Mistrovství klubu na rány se uskutečnilo v indooru Fomei v neděli 4.2.2018 a bylo to již popatnácté, kdy členové GCHK soutěžili o tituly indoorových mistrů. Přihlášené hráče potrápilo nejen těžké hřiště The Belfry, ale i začínající chřipková epidemie, která omezila zejména počet žen. Hřiště potom narušilo všechny teoretické předpoklady na vítěze a zamíchalo s pořadím hráčů. U seniorů připravilo rozehrávku hned mezi třemi hráči.

Mistrem klubu se stal Martin Kuťák s výsledkem  75 ran

Mistryní klubu se stala Barbora Kábrtová s výsledkem 82 ran

Mistr klubu senior se stal Vladimír Wsól po rozehrávce s výsledkem 83 ran

O seniorském Mistru klubu rozhodla  až rozehrávka mezi třemi  hráči, jimiž byli Martinec Arnošt, Košťál Zdeněk a Wsól Vladimír. Rozehrávka se uskutečnila  v úterý 6.2.2018. Hrálo se na 3 jamky, vylosovány byly jamky číslo 5, 8, a 18. Rozehrávka určila mistra klubu i pořadí na medailovém umístění. Druhý se umístil Zdenek Košťál, třetí Arnošt Martinec.

Mistrovství klubu bylo zároveň nominačním turnajem klubových hráčů pro stanovení týmů klubu na MČR družstev 2018. Výsledková listina ukazuje, že o nominaci si řeklo hodně nových hráčů. Kapitáni budou mít těžkou úlohu sestavit družstva.

dr