Trubičky a svíčková, to jsou základní podmínky pro první turnaj GCHK Tour na Myštěvsi. Letos k tomu přistoupila i další skutečnost, krásné počasí, a to opravdu krásné. Oproti loňskému "skotskému" prostředí bylo letos o 18 stupňů tepleji a počasí připomínalo středomořskou riviéru.

To vše přispělo k účasti 51 hráčů a velmi dobré pohodě při hře. Potěšující je, že hráčů z GCHK bylo 35, tedy 69%. Vysokou účast hráčů z GCHK způsobilo i to, že turnaj byl zařazen mezi nominační turnaje mužů i seniorů. Toto rozhodnutí obou kapitánů bylo správné, protože hřiště v Myštěvsi hráče dobře prověří.

Kategorie A HCP 0–18 proto měla i nejvyšší účast  26 hráčů. Potěšitelné je i to, že startovní pole doplnili hráči z jiných klubů, kteří se tradičně účastnili GCHK Tour v předchozích letech a letos se opět vrátili.

Tradičně nejnižší účast byla v třetí kategorii začátečníků, proto zveme všechny členy GCHK – začátečníky k dalším turnajům. Klubové prostředí hráčů GCHK jim umožní start v turnaji bez stresu a poskytne i potřebnou pomoc.

Příští turnaje jsou 29.4.2018 Sýrový v Bohdanči a 5.5.5018 Old England na Hrádku.

dr