Již XIII. Mistrovství Golf Clubu Hradec Králové na rány na FSG simulátorech se konalo v Indoor Golf Centru Fomei v neděli 7.února 2016. Ústředním hracím dnem byla neděle 7.2.2016, ale bylo možno hrát od středy do neděle, aby se umožnila hra co nejvíce členům klubu. Na hráče bylo připraveno hřiště Castle Pinnes, neboť toto hřiště bylo vybráno i pro Mistrovství ČR družstev, které se bude hrát o 14 dní později. Na mistrovství se přihlásilo 18 mužů a 8 žen.

V kategorii muži zahráli 2 hráči Jan Petráček a Petr Solich 73 ran. Mistrem klubu se pro rok 2016 stal Petr Solich, protože Jan Petráček jako profesionál hrál mimo soutěž a o nominaci do družstva mužů. Přesto se hrála i rozehrávka a Jan potvrdil své profi kvality a Petr porazil, takže byl nejlepším hráčem mistrovství. Na dalších místech se umístil druhý Tomáš Kvasnička (78 ran) a třetí byl Vladimír Wsól (79 ran).

V kategorii žen  byla velká konkurence a výsledky většinou pod 80 ran. O titulu Mistryně klubu není ještě rozhodnuto, protože ženy turnaj předehrávaly a jsou dva výsledky 75 ran, Jana Kábrtová a Zuzana Eliášová. O první místo musí být rozehrávka takže titul Mistryně klubu bude znám později. Na třetím místě se umístila Lucie Harcubová s výsledkem 76 ran.

Mistrovství se zúčastnilo 11 seniorů a tak soutěžní výbor rozhodl, že bude vyhlášen i Mistr klubu senior, kterým se stal  Petr Solich.  Na  2.místě Tomáš Kvasnička 78 ran, na 3.místě Míla Pánek 79 ran.

Mistrovství GCHK bylo i turnajem pro nominaci do klubového družstva mužů a žen pro Mistrovství ČR družstev na FSG simulátorech, které se bude konat 20.-21.2.2016 v Praze v Čechii a Erpetu. Vzhledem k dobrým výkonům na mistrovství klubu připravuje klub vyslání 2 družstev mužů a žen.